Grafologie

Infolinka: 00420 736 462 077

Kontakt

Grafologie
Formakorešpondenčná
Statusvzdělávací
Počet lekcií16 zásielok
Doporučená dĺžka štúdia8 - 16
Cieľ kurzuCieľom kurzu je, aby sa záujemca dozvedel z písma ľudí, ich povahu a jednotlivé vlastnosti. Dokonca také, o ktorých sami nevedia alebo nechcú vedieť. Je sprievodcom pri snahe preniknúť do tajomstva vedy grafológia. Po jeho absolvovaní budete vedieť samostatne vyhotoviť komplexný grafologický rozbor. Kurz je v českom jazyku.
Zápisné21 €
Postupný odber9 €
Odber po štvrtinách37 €
Komplet so zľavou a zápisným132 €
Chcete sa prihlásiť?on-line prihláška
Grafológia je odbor veľmi rozsiahly a náročný. Snahou autora kurzu je podať výklad čo najjednoduchší a napriek tomu zahrnúť do kurzu maximum súvisiacich informácií. Postup, pri ktorom sa budete postupne dostávať do "duše" pisateľov, teda grafologický rozbor, je dobrodružstvo a popritom neobjavujete len druhého človeka, ale sám seba.

Nebude teda žiadnym prekvapením, keď sa pri štúdiu grafológie dozviete nielen veľa informácii o povahe druhých, ale veľa nového aj o sebe. Znalosti psychologie, krtové kurz tiž prináša sa dajú využiť v mnohých odboroch, predovšetkým v osobnom a partnerskom poradenstve, personalistike, kriminalistike, či v pedagogickom a psychologickom poradenstve.